EDİRNE MERKEZ ŞÜKRÜPAŞA MAHALLESİNDE SATILIK LÜX 3+1 TERASLI KONUT

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO1469
  • İLAN TARİHİNisan 12, 2023

İlan Açıklaması

Konumu

EDİRNE MERKEZ  ŞÜKRÜPAŞA MAHALLESİNDE  SATILIK LÜX 3+1  SATILIK KONUT


MERKEZİ KONUMDA & SIFIR BİNADA & ASANSÖRLÜ &  BALKONLU & TERASLI & YERDEN ISITMA & BİREYSEL KOMBİLİ  HİLTON BANYO & EBEVEYN BANYOLU & AYDINLIK & YALITIM & OTOPARK

 KALİTELİ MALZEME VE İŞÇİLİKLE İNŞA EDİLMİŞ !

 İHTİYAÇ DUYACAĞINIZ HERŞEYE ULAŞABİLECEĞİNİZ HARİKA BİR KONUMDADIR.


EDİRNE’NİN EN ÇOK GELİŞMEKTE VE EN NEZİH SEMTLERİNDE BİRİ OLAN ŞÜKRÜPAŞA MAHALLESİNDE DİAMOND CİTY’NİN 2 PARSEL YANINDA KONUMLANMAKTADIR. PORTFÖYLERİMİZİN HEPSİNDE TEK YETKİLİ OFİS OLMAKLA BERABER SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE MAL SAHİPLERİ İLE BİREBİR PAZARLIK ORTAMI KURUYORUZ.


FELSEFEMİZ BASİT ŞEFFAF TİCARET MUTLU MÜŞTERİLER !
YILLARCA OSMANLI’YA BAŞKENTLİK YAPMIŞ HERYERİ TARİH KOKAN GÜZEL İLİMİZ EDİRNE MARMARA BÖLGESİNİN TRAKYA KESİMİNDE YUNANİSTAN VE BULGARİSTAN SINIRINA KOMŞUDUR.TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GÜMRÜK KAPILARINA SAHİP OLMASI NEDENİYLE TİCARET OLDUKÇA GELİŞMİŞTİR.SON ZAMANLARDA YAPIMINA BAŞLANMIŞ OLAN HIZLI TREN ÇALIŞMASINDA DA %70’E GELİNMİŞTİR. TURİSTİK OLARAK OLDUKÇA CAZİBE MERKEZİ HALİNDE OLAN EDİRNE DE EĞİTİM İÇİN DE OLDUKÇA YOĞUN BİR TALEP VARDIR.EDİRNE ÖĞRENCİ VE MEMUR ŞEHRİ’DİR. YATIRIM GELİŞMEKTE OLAN YERLERE YAPILIR. EDİRNE YATIRIM İÇİN OLDUKÇA İDEAL BİR İL’DİR.